~FOR RELATIONSHIPS~

~TO MEET SOMEONE SPECIAL~<3


#1 2007-12-10 18:16:01

Porcelaine Doll

~I'm Your Body^^~

Skąd: Tokyo / Harajuku
Zarejestrowany: 2007-12-09
Posty: 11
Punktów :   

Nieśmiałość - głównym zabójcą miłości

Osoby nieśmiałe często nie potrafią wykonać pierwszego kroku. Często plącze im się język, dlatego w oczach swojego partnera wyglądają nieco dziwnie. Nieśmiałość tak naprawdę zabija miłość, niesądzicie?

- Jak z nią walczyć?
- Co zrobić by być śmielszym?
- Nieśmiałe kobiety, a nieśmiali mężczyźni
- Czy nieśmiałe osoby są gorsze w łóżku?
- Nieśmiałość - zaleta czy też wada?
- Czy jesteśmy nieśmiali?


Zapraszam do dyskusji ^^ myślę, że wiele osób, które mają z tym problem, znajdą tu pomoc ^^
A może tak naprawdę, nie jest naszym przekleństwem, a darem od losu...? ;)


沈黙がうるさ過ぎるから。
The sound of silence…it's too loud for me now.

Offline

 

#2 2007-12-10 19:41:12

~Saki~

~I'm Your Body^^~

Skąd: Tokyo~Shibuya
Zarejestrowany: 2007-12-08
Posty: 15
Punktów :   

Re: Nieśmiałość - głównym zabójcą miłości

A więc moze ja zaczną tą kwestię...
A więc ja jestem osobą nieśmiałą  ibardzo skrytą w sobie...
CO ZRESZTĄ WIDAĆ^^'
dlatego tak bardzo lubię fora internetowe ponieważ tutaj nikt na mnei nie patrzy...
Jestem ja i komputer^^
Tak jest lepiej...

Jeśli chodzi o poruszane kwestie:

- Jak z nią walczyć?
Cóż...Tego właśnie nie wiem - bo ja poprostu to akceptuje i nei zmierzam się z problemem..Raczej od niego uciekam..Przed ekran komputera lub pomiędzy książki...
- Co zrobić by być śmielszym?
Cóż...Kolejne pytanie na które nie znam do końca odpowiedzi, a bardzo chciałbym poznać... Trzeba wyjść do ludzi, ale jak do nich wyjść skoro śmieją się jak się czerwienisz...XD?
- Nieśmiałe kobiety, a nieśmiali mężczyźni
Moim zdaniem więcej mężczyzn niż kobieta jest neiśmiałych. Przynajmniej w moim otoczeniu... Martwi mnie to, bo to przecież faceci powinni podrywać dziewczyny a nei na odwrót, czyż nie?XD
- Czy nieśmiałe osoby są gorsze w łóżku?
Oczywiście że NIE ^^;] Ale nieśmiałość ich blokuje i to bardzo..więc różnei to wychodzi...
- Nieśmiałość - zaleta czy też wada?
WADA! Zdecydowana..Chociaż być całkiem śmaiłym też jest nie dobrze..Najlepiej zachować zdrowy umiar, co jest cholernie trudne niestety...
- Czy jesteśmy nieśmiali?
Zdecydowanie TAK. Większość społeczeństwa ma ta paskudną cechę i nei potrafi się przed nią bronić...Być moze dlatego społeczeństwo Japońskie jest takie grzeczne?;] XD


http://img153.imageshack.us/img153/2699/12120mg6lrbkikvjr4.gif

Offline

 

#3 2007-12-21 21:16:21

Prince Of Masquerade

~I'm Your Body^^~

Skąd: Tokiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiio
Zarejestrowany: 2007-12-21
Posty: 10
Punktów :   

Re: Nieśmiałość - głównym zabójcą miłości

- Jak z nią walczyć? / Co zrobić aby być śmielszym?
Przede wszystkim wmawiać sobie samemu, że jesteśmy śmielsi. Można np. wybrać się gdzieś daleko za miasto (żeby nas nikt przypadkiem nie poznał i potem nie obrabiał tyłeczka w mięsnym xD) zagadać, cały czas mając w myśli, że jesteśmy otwarci. Można też spróbując się nie kontrolować, zagadać do kogoś na uulicy, np. o godzinę ^^
- Nieśmiałe kobiety, a nieśmiali mężczyźni
Cóż... Kobiety nieśmiałe, owszem, mężczyźni także. To zależy jaki kto ma charakter desu^^ :D
- Czy nieśmiałe osoby są gorsze w łóżku?
Nie no, psychika nieśmiałych osób ogranicza się do osób których nieznamy... Myślę, że osoby nam bliższe działają na nas odwrotnie, ne^^? Zresztą, osoby nieśmiałe, nieprzygotowane, mogą odmówić ne?^^
- Nieśmiałość - zaleta czy też wada?
I to i to, zalezy jak na to patrzeć ^^ Zaleta pod względem słodkości, wada - przyjaciół.
- Czy jesteśmy nieśmiali?
Dawno i nieprawda xD

Offline

 

#4 2007-12-21 21:55:17

~Takeru~

SuG (vo)

Skąd: Tokyo deshita (o^_____^o)~<3
Zarejestrowany: 2007-12-07
Posty: 36
Punktów :   

Re: Nieśmiałość - głównym zabójcą miłości

NIEŚMIAŁOŚĆ RULEZ!!! <3
laski na to lecą ^^ ;]
Także spoko^^
Trzeba tyko nauczyć się w odpowiednim momencie otworzyć, bo CAŁKOWITA NIEŚMAIŁOŚĆ jest zgubna niczym JEDZENIE SŁODYCZY W ZBYT DUŻYCH ILOŚCIACH.


★“kowareru hodo aishite.”★

Offline

 

#5 2007-12-24 19:36:42

GaRDeNiA

~I'm Your Body^^~

Zarejestrowany: 2007-12-09
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Re: Nieśmiałość - głównym zabójcą miłości

Takeru ja rozumiem że ty tak z własnego doświadczenia?;) Nieśmiałośc jest fajna...  wtedy można się wykazac^^ Chociaż co fakt to fakt jeśli chodzi o przyjaciół to przy byciu nieśmiałym to jest bardzooo trudne żeby kogokolwiek znaleśc.. wiem cos o tym. Zdziwieni? Ha teraz taka bezposredniaXD

Offline

 

#6 2007-12-24 21:43:30

IVY

~I'm Your Body^^~

Skąd: TOKYO~❤
Zarejestrowany: 2007-12-22
Posty: 18
Punktów :   

Re: Nieśmiałość - głównym zabójcą miłości

JA JESTEM NIEŚMIAŁY....V,V
i nie podoba mi się to...
bo nieśmiały człowiek jest jak bezbronne zwierzątko które musi  chować się przed otoczeniem, żeby nei wyjść na idiotę..V,V
ale tego nie można sie tak łatwo pozbyć...


*NOTHING IS HAPENED*...WHY?...Why..? Whhhhhhy?...V,V WHHHHHHHHYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY *DEPRESSED*

Offline

 

#7 2007-12-24 22:17:37

Ri chan

~I'm Your Body^^~

Zarejestrowany: 2007-12-24
Posty: 34
Punktów :   

Re: Nieśmiałość - głównym zabójcą miłości

Och Ivy wiem co czujesz... trudno w to ludziom uwierzyc ale też przez to przechodziłam... to było okropne. Najpierw przez cały czas kurczowo trzymałam się Rukiego, po prostu wlokłam się za nim gdzie się tylko dało...niestety Ruki zaczął tak "na serio" tworzyc i zaczeły się trasy koncertowe... pewnego dnia postanowiłam iśc na Cosplay. Trzy dni poza domem w samotności. To była dobra terapia. W końcu musiałam się przełamac żeby tam nie zwariowac, przecież trzeba było z kimś rozmawiac. Ale pamiętam mój ogromny strach... potem to jakoś samo przeszło. I oto jest nowa Yori^^


Przyjaciel: nadal wierzy w Ciebie choć już nikt inny nie wierzy, łącznie z Tobą samym; słucha, chociaż słuchał to już wiele razy; jest przy Tobie, gdy Ci się nie układa i nigdy nie mówi: 'A nie mówiłem?'; pomaga Ci pozbierać i skleić to, co stłukłeś

Offline

 

#8 2007-12-24 22:56:03

~Atomic Smile~

~I'm Your Body^^~

Skąd: Tokyo//Harajuku//<3
Zarejestrowany: 2007-12-14
Posty: 22
Punktów :   

Re: Nieśmiałość - głównym zabójcą miłości

Yori ty kiedyś byłaś nieśmiała? Oo???????????????????????


***for YOU form ME to way TO BE***

Offline

 

#9 2007-12-24 23:07:18

Ri chan

~I'm Your Body^^~

Zarejestrowany: 2007-12-24
Posty: 34
Punktów :   

Re: Nieśmiałość - głównym zabójcą miłości

I właśnie o tym mówiłamXD
Tak Jun dawno, dawno temu Yorimi była bardzooo nieśmiała.. zapytanie o godzinę było czymś strasznym... serio;)


Przyjaciel: nadal wierzy w Ciebie choć już nikt inny nie wierzy, łącznie z Tobą samym; słucha, chociaż słuchał to już wiele razy; jest przy Tobie, gdy Ci się nie układa i nigdy nie mówi: 'A nie mówiłem?'; pomaga Ci pozbierać i skleić to, co stłukłeś

Offline

 

#10 2007-12-24 23:09:47

~Atomic Smile~

~I'm Your Body^^~

Skąd: Tokyo//Harajuku//<3
Zarejestrowany: 2007-12-14
Posty: 22
Punktów :   

Re: Nieśmiałość - głównym zabójcą miłości

Nie wierzę ...
A teraz taka słodka złośnica ;] <uwaga! w pozytywnym tego slowa znaczeniu^^>


***for YOU form ME to way TO BE***

Offline

 

#11 2007-12-24 23:11:12

Ri chan

~I'm Your Body^^~

Zarejestrowany: 2007-12-24
Posty: 34
Punktów :   

Re: Nieśmiałość - głównym zabójcą miłości

ooo dziękuję to miłe^^ skoro w pozytywnym tego słowa znaczeniu... a mógłbyś to jakoś rozwinąc bo raczej trudno mi sobie to wyobrazic w pozytywnym świetleXD


Przyjaciel: nadal wierzy w Ciebie choć już nikt inny nie wierzy, łącznie z Tobą samym; słucha, chociaż słuchał to już wiele razy; jest przy Tobie, gdy Ci się nie układa i nigdy nie mówi: 'A nie mówiłem?'; pomaga Ci pozbierać i skleić to, co stłukłeś

Offline

 

#12 2007-12-24 23:14:40

~Atomic Smile~

~I'm Your Body^^~

Skąd: Tokyo//Harajuku//<3
Zarejestrowany: 2007-12-14
Posty: 22
Punktów :   

Re: Nieśmiałość - głównym zabójcą miłości

Złośnica taka^^ ZAWSZE walczysz o swoje NIGDY się nie dajesz i ZAWSZE ale to  ZAWSZE jesteś górą^^


***for YOU form ME to way TO BE***

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.itachiworld.pun.pl www.isp-kielce.pun.pl www.real-craft.pun.pl www.tawernagothic.pun.pl www.naruto-forum-all.pun.pl