~FOR RELATIONSHIPS~

~TO MEET SOMEONE SPECIAL~<3


#1 2007-12-24 21:48:57

IVY

~I'm Your Body^^~

Skąd: TOKYO~❤
Zarejestrowany: 2007-12-22
Posty: 18
Punktów :   

***OPINIE***

Tutaj chciałbym abyście zamieszczali opinie na temat przeróżnych grup japońskiej sceny muzycznej. Proszę tyko by były OBIEKTYWNE.  aby od czegoś zacząć proponuję podzielić odpowiedzi na kilka części:
* o jakim zespole mowa
* za co go lubimy
* za co nei lubimy
* co chcielibyśmy zmienić...

na pierwszy ogień nowy projekt Juna - Attic. co o nim myślicie???


*NOTHING IS HAPENED*...WHY?...Why..? Whhhhhhy?...V,V WHHHHHHHHYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY *DEPRESSED*

Offline

 

#2 2007-12-25 20:49:21

Not Pray shadow

~I'm Your Body^^~

Zarejestrowany: 2007-12-25
Posty: 27
Punktów :   

Re: ***OPINIE***

Attic - Lubię ten projekt przede wszystkim za muzykę i styl wokalisty ^^ (bynajmniej nie dlatego, że jest Junem ;]) Lekka, jednocześnie charakterystyczna gitara przypomina nam czasy najwczesniejszego Visualu, także dopełniający ją głos, świetnie pasuje do instrumentu. Projekt zarówno posiada ballady jak i szybkie kawałki, z czym oczywiście bardzo mi się podoba.
Jeśli chodzi o jego słabsze strony, jeśli by zaliczać w to pierwszą płytę 'atomic smile' przede wszystkim nie podoba mi się dlatego, że jest mało partii wokalnych. Muzyka bez wokalu wydaje mi się trochę 'sucha'. Wiem jednak, że w tym projekcie Jun stawia na muzykę.

Zmiany...? hmm... myślę, że nic bym nie zmieniał prócz pierwszej płytki. Dodałbym tam jakieś, choćby najmniej wyczerpujące słowa^^

Offline

 

#3 2007-12-25 23:19:01

prince of darkness

~I'm Your Body^^~

Skąd: Tokyo//Dark Side...XD
Zarejestrowany: 2007-12-25
Posty: 22
Punktów :   

Re: ***OPINIE***

*Attic*

The Best: muzyka, nuta 'hide', miły i nie obciążający wokal, ciekawe video^^
UnTheBest: samotność...T,T zespół bez wszystkich Członków zespołu nei jest zespołem...

A co myślicie o Ghost ;]?

Ostatnio edytowany przez prince of darkness (2007-12-25 23:19:22)


*DRINK MY BLOOD, BABY*

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.makoma.pun.pl www.rowy.pun.pl www.zareklamuj.pun.pl www.wshifm.pun.pl www.ronins.pun.pl