~FOR RELATIONSHIPS~

~TO MEET SOMEONE SPECIAL~<3


#1 2007-12-25 20:38:25

Not Pray shadow

~I'm Your Body^^~

Zarejestrowany: 2007-12-25
Posty: 27
Punktów :   

Prezent na urodziny

Umierałem z każdym jego uśmiechem w moim kierunku. Umierałem, bo wiedziałem, że nigdy nie zakocha się w mężczyźnie…

Wszystko miało miejsce w zimną, styczniową noc, w moje urodziny. Na dworze temperatura spadła do około minus dziesięciu stopni. Miał do domu dwa kilometry, a jego auto nie chciało zapalić. Postanowił więc zostać u mnie…

Pozwólcie, że nie wyjawię tu jego imienia. Jest mi dość bliską osobą, a nie chciałbym, by poczuł się urażony. Nazwę go więc ‘moim aniołem’, dobrze?

W moich oczach nie był nikim innym, jak właśnie moim aniołem.  Wiecznie uśmiechnięty i szczery… Pachniał tak pięknie, piękniej od kwiatu…
Także w tamtą noc.

Z początku oglądaliśmy telewizję. Romantyczne programy na ‘Wedding TV’. Tak się zagadaliśmy, że nawet nie zauważyłem, jak minęła północ. Rzuciłem mu więc szybko, że pójdę pod prysznic, a potem pójdziemy spać, bo jest strasznie późno. Uśmiechnął się do mnie swawolnie, przełączając różne kanały. Odwzajemniając uśmiech, poszedłem do łazienki. Wszedłem pod prysznic. Odkręcając kurek poczułem jak zimno owiewa moje ciało… A przecież woda była gorąca…
Nie zastanawiałem się nad tym jednak. Po głowie krążyła mi wyłącznie myśl, że ON jest u mnie.
Przez pierwszy moment, kiedy poczułem uścisk na moich plecach, myślałem, że mi się wydaje. Gdy zaś zobaczyłem delikatne ręce obejmujące mnie w pasie, wystraszyłem się, z krzykiem odwróciłem w JEGO stronę. Mój anioł zamknął mi usta pocałunkiem. To trwało chwilę, a dla mnie trwało wieczność. Poczułem jego język, zwinnie poruszający się w moich ustach. Kiedy chciałem odwzajemnić jego pocałunek, oderwał się ode mnie raptownie i złapał moje ramiona. Był nagi i niesamowicie piękny.
Szepnął mi do ucha zdanie, które uwięzło w mojej pamięci: ‘przepraszam, ale nie potrafiłem się powstrzymać’. Był smutny, a ja cholernie zawstydzony.
Pogładziłem jego policzek, czując jak jego ręka spada z ramienia coraz niżej i niżej…
Złapałem go w pasie, przechylając do tyłu.
Wszystko działo się strasznie szybko. Pocałunki, pieszczoty… Potem szaleńczo kochaliśmy się na środku łazienki.
Po wszystkim uśmiechnął się do mnie delikatnie, zmywając łzy spływające po mojej twarzy. On także płakał, nie wiem dlaczego. Ja już wtedy wiedziałem, że nigdy nie będziemy razem. A te chwile dostałem przez los w prezencie na moje dwudzieste urodziny…

Offline

 

#2 2007-12-25 22:05:50

Ri chan

~I'm Your Body^^~

Zarejestrowany: 2007-12-24
Posty: 34
Punktów :   

Re: Prezent na urodziny

Waaa cudowne!!!!!!!! Piękna choc trochę smutna historia...


Przyjaciel: nadal wierzy w Ciebie choć już nikt inny nie wierzy, łącznie z Tobą samym; słucha, chociaż słuchał to już wiele razy; jest przy Tobie, gdy Ci się nie układa i nigdy nie mówi: 'A nie mówiłem?'; pomaga Ci pozbierać i skleić to, co stłukłeś

Offline

 

#3 2007-12-25 23:14:45

prince of darkness

~I'm Your Body^^~

Skąd: Tokyo//Dark Side...XD
Zarejestrowany: 2007-12-25
Posty: 22
Punktów :   

Re: Prezent na urodziny

T,T
CRY...

oh boze... SZUKAJ GO ŁAP I POWIEDZ ŻEBY BYŁ TWÓJ ;]
piękna historia...
taka romantyczna...
chyba wiem kim on jest ;]
tak m sie wydaje...

Moze wydasz z kilkoma ludźmi jeszcze (np: Eriną) książkę pod tytułem 'TAJEMNICE ŁAZIENKI' XD


*DRINK MY BLOOD, BABY*

Offline

 

#4 2007-12-26 12:46:45

Not Pray shadow

~I'm Your Body^^~

Zarejestrowany: 2007-12-25
Posty: 27
Punktów :   

Re: Prezent na urodziny

"SZUKAJ GO ŁAP I POWIEDZ ŻEBY BYŁ TWÓJ" To jakby przytulić się do powietrza... Jest to niemążliwe. On jest moim przeciwnym biegunem, a różne bieguny nigdy nie będą się przyciągać.
Poza tym ma dziewczynę.

Możliwe, że i tak wszyscy się zorientowali, ale lepiej zamilczmy.


"Moze wydasz z kilkoma ludźmi jeszcze (np: Eriną) książkę pod tytułem 'TAJEMNICE ŁAZIENKI' XD" Taaa ^^ łazienki są podejrzane... w mojej łazience dzieje się dużo dziwnych rzeczy xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.resteam.pun.pl www.wogsoldat.pun.pl www.zarzadzanieumk.pun.pl www.tir-sim.pun.pl www.perasudinoi.pun.pl